Sualtının sessiz bir yer olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz!
Bu âlemde, herkes müzik müptelası ve herkesin bir orkestra içinde olduğu gibi, bir rolü var. Ama günlerden bir gün, soğuk algınlığına yakalanmış bir balina konserlerden biri sırasında öyle kocaman bir hapşırdı ki, dev bir fırtınaya sebep oldu. Enstrümanların her biri okyanusun dört bir yanına dağıldı. Şimdi, beklenmedik karşılaşmaların ve güzel dostlukların yaşanacağı büyük bir serüven başlıyor…

Oyunlar, çocuklara şu imkânları sağlar:

Ve son olarak, dokunma, kaydırma ve taşıma hareketlerini 5 mini aktiviteyle öğrenmelerini sağlamak…

EĞİTİMSEL BİR PROJE:

James’in Olağanüstü Serüvenleri”,12 çocuk eğitimi uzmanı (öğretmenler, psikologlar, çocuk psikiyatristi, vs.) ile işbirliği içinde geliştirilmiş bir oyundur. Hep birlikte, küçük çocukların özel ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş belirli fonksiyonlar yarattık:

  • Çocuğun becerisine otomatik olarak adapte olabilen 4 Zorluk düzeyi
  •  Çocuğunuzu sürekli olarak teşvik eden akıllı ve gelişimine yardım araç
  •  Çocukları adım adım ilerlemeye teşvik etmek için her oyunun sonucu hafızaya kaydedilir
Reklam, harici bağlantı içermeyen ve uygulama içi satın alma gerektirmeyenÇocuklar için tamamen güvenli

 

Chaudron Magique Hakkında:

  •  Gelişim çağında iki çocuk babası olarak, onlara hayatlarında kendi gelişimlerine göre ilerlemelerine yardımcı olabilecek en iyi eğitimi vermek istiyorum. Sizler de, benimle aynı fikirdeyseniz, ki öyle olduğunuza eminim, Chaudron Magique size bu açıdan çok yardımcı olacaktır.
  •  Çocukların hayatlarına dost ugulamalarla eğitimi sokmak için çalışıyoruz. Chaudron Magique: Eğlenceli oyunlara olan tutkumuzun yanı sıra, hem çocuklar hem de yetişkinler açısından faydalı olabilmeleri için oyunların eğitimsel içeriklere sahip olmaları gerektiğine inanıyoruz.
  • Oyunlarımızın çocukların eğitim ihtiyaçlarıyla tam bir uyum içinde olduklarından emin olmak için, öğretmenlerle, çocuk psikologları ve psikiyatrlar, konuşma terapistleri ile sıkı bir işbirliği içinde çalışıyor, kesin bilgilere sahip olmamızı sağlayan tecrübemiz ve bilgimize dayanıyoruz. Oyunlarımızın devam eden başarısı bundan geliyor (Fransa’da eğitim amaçlı uygulamalarda haftalardır ilk 10’nda)
  •  Ayrıca mutlulukla belirtmek isteriz; “James’in Olağanüstü Serüvenleri”, konuşma terapistleri tarafından da çocukları teşvik etmek için kullanılıyor.